Veri Yöneticim

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobidia Technology
Android cihazınıza indireceğiniz Veri Yöneticim uygulaması ile akıllı cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz Veri Yöneticim uygulaması ile akıllı cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanın. Karşınızda gördüğünüz uygulama akıllı cihazınızda mobil veri kullanımınızı kontrol altına almak ve aylık telefon faturanızda tasarruf etmek için en iyi uygulamadır. 

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Veri Yöneticim mobil uygulaması sayesinde tasarruf etmek çok kolaydır. Veri miktarınızı kontrol altında tutmak, internet kotanızı aşmadan kullanma keyfini yaşamak ve aynı zamanda da tasarruf etmek Veri Yöneticim ile çok kolaydır. Siz de veri miktarınızı kontrol etmek, internet kotanızı asmadan önce uyarı almak ve data aşım ücreti ödememek için Veri Yöneticim'i kullanın

Veri takipçisi sistemi sayesinde mobil cihazınızdan wifi ve yurtdışı dolaşım esnasındaki mobil internet kullanımınızı takip altında tutun. Arama ve mesaj takibi seçeneğinde, paketiniz de kaç dakika kullanım hakkınız olduğu veya kaç kısa mesajınız kaldığını kolayca öğrenin. Aramalar kategorisinde ise; mobil veri aşımı nedeniyle ekstra ücret ödememek için özel kullanım alarmları ayarlayın, kalan internetinizi her zaman kolayca takip edin.

Doğru veri paketini kullandığınızdan emin olmak için geçmişteki mobil internet kullanımınızı takip edin. Her ay internet kotanızı aşıyorsanız, mobil internet paketinizi değiştirmek iyi bir çözüm olabilir. Akıllı cihazınızı bu sistem sayesinde daha verimli bir şekilde kullanın. 

Veri Yöneticim indir